Wystawy, iluminacje świetlne, spotkania i koncerty – TAURON zaprasza do obchodów stulecia niepodległości

9 listopada 2018

Dotyczy firmy: Grupa TAURON,

Wystawy, iluminacje świetlne, spotkania i koncerty to tylko niektóre atrakcje, które przygotował TAURON na najbliższy weekend 10-11 listopada

Katowice:

  • 10 listopada o godz. 14.30 odbędzie się wręczenie odznaczeń dla pracowników Grupy TAURON w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach.
  • Piknik militarny, pokaz sprzętu wojskowego, noc w murach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji podczas obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Katowicach. 10 listopada w szczególności zapraszamy na projekcję świetlną na gmachu budynku przygotowaną przez TAURON, która odbędzie się w godzinach 17.00-24.00.
  • 11 listopada będzie można zobaczyć podświetlony w formie flagi Polski budynek TAURON Polska Energia, przy ul. Ściegiennego 3 w Katowicach.

Wrocław

  • W przeddzień setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 10 listopada na Placu Wolności we Wrocławiu będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie, realizowane pod hasłem „Zaśpiewajmy dla Niepodległej”. Najliczniejszy chór na świecie wystąpi na Placu Wolności we Wrocławiu w samo południe.
  • 11 listopada od godz. 17.00 do 24.00 zapraszamy do Dolnośląskiego Centrum Filmowego we Wrocławiu na iluminacje świetlne przygotowane przez TAURON.

Dąbrowa Tarnowska

  • 10 listopada zapraszamy na Dąbrowski Bieg Niepodległości, start o godz. 11.00.

Warszawa

  • Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Kancelarii Premiera z okazji 100. Urodzin Niepodległej.
    11 listopada zostaną otwarte ogrody Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dla dzieci i dorosłych. Piknik potrwa od godz. 13.00 do 17.00.

źródło: materiały prasowe firmy