Wyniki II etapu Konkursu CSR

Ta informacje została zamieszczona w portalu powyżej 9 lat temu.
Dane w niej opisane i stan prawny, na który się powołuje, mogły się zdezaktualizować.
3 kwietnia 2015

Zakończył się I etap Konkursu CSR organizowanego przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 16 – 31 marca br. blisko 600 licealistów/stek i studentów/tek z całej Polski wzięło udział w teście online, który sprawdzał ich wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu.

400 pierwszych osób, które odpowiedziało poprawnie na 8 z 10 pytań weźmie udział w kolejnym etapie, który odbędzie się 15 kwietnia na wybranych uczelniach w Polsce. Drugi etap składa się z pytań zamkniętych i otwartych a nad prawidłowością przebiegu Konkursu w regionach czuwają Ambasadorzy CSR.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu Konkursu (według wybranych przez siebie miast):

Bydgoszcz

Gdynia

Katowice

Kielce

Kraków

Lublin

Łódź

Poznań

Rzeszów

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra

Finał Konkursu CSR odbędzie się podczas tegorocznej konferencji Akademia Odpowiedzialnego Biznesu. Do finału zostanie zakwalifikowanych 5 najlepszych osób z II etapu. Zadaniem finalistów/ek będzie zaprezentowanie przygotowanej przez siebie prezentacji na temat wybrany przez przedstawicieli Forum Odpowiedzialnego Biznesu – organizatora konkursu. Prezentacja odbywać się będzie przed uczestnikami/czkami Akademii oraz Jury Konkursu CSR. Czas na przygotowanie się do finału będzie wynosił blisko 2 tygodnie.

Celem Konkursu CSR jest upowszechnianie idei społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) oraz wspieranie osób, które są zainteresowane pogłębianiem wiedzy na ten temat.

Partnerzy LOB: Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, PGNiG

Partnerzy Konkursu: Henkel, Polpharma

Patron honorowy: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Gospodarki

Patroni medialni: CR Navigator, Manko.pl, Kariera.com.pl, odpowiedzialnybiznes.pl, biznes.pl, dlaStudenta.pl, eurostudent.pl, kampaniespoleczne.pl, studentnews.pl, Semestr.pl, gazetapraca.pl, ekorynek.com, WeAre.pl