Weź udział w wydarzeniu CSR i ESG – od ludzi dla ludzi

7 lipca 2023

Chcesz mieć realny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość, spotkać inspirujące liderki i  liderów, którzy tworzą pozytywne zmiany w swoich społecznościach oraz poznać branżowe trendy i wyzwania? Weź udział w patronowanym Przez FOB wydarzeniu CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Podczas wydarzenia zaproszeni eksperci będą poruszać tematy dotyczące działań społecznych, zrównoważonego rozwoju i kwestii pracowniczych. Zapisy trwają. 

Dostrzegając korzyści jakie niesie budowanie relacji tworzymy przestrzeń, która zaprasza do rozmowy oraz zgłębiania wiedzy. Na uczestników wydarzenia czekają trzy sale konferencyjne: sala biznes, sala NGO oraz sala technologie i innowacje, a także przestrzeń targowa oraz strefa networkingu.

To już druga edycja wydarzenia, którego organizatorem jest Fundacja Pro NGO. Organizacja, która od kilku lat działa na rzecz wzmocnienia trzeciego sektora, budowania relacji międzysektorowych oraz popularyzacji idei CSR i zrównoważonego rozwoju. Głównym zadaniem Fundacji jest edukacja oraz prowadzenie działań, które mają przygotować NGO do nawiązania współpracy z firmami i instytucjami rządowymi.

Wydarzenie składa się z dedykowanych stref konferencyjnych: sala biznes, sala NGO oraz sala technologie i innowacje. Weź udział w inspirujących panelach dyskusyjnych, warsztatach i prezentacjach, prowadzonych przez ekspertów i ekspertki, którzy poruszać będą zagadnienia branżowe, trendy i nowinki oraz wyzwania dotyczące danej branży czy sektora.

Każdy uczestnik biorąc udział w spotkaniach pozna najlepsze praktyki, otrzyma wskazówki oraz rekomendacje, które będzie mógł wdrożyć w swojej organizacji. Ponadto będzie mógł wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami, nawiązać cenne kontakty biznesowe i prowadzić rozmowy, które mogą otworzyć nowe możliwości współpracy i partnerstwa w specjalnie przygotowanej strefie networkigowej. Strefa ta łączy sektory i jest miejscem, gdzie uczestnicy poznają się i budują międzysektorowe relacje. W centralnej części, pomiędzy salami konferencyjnymi, znajdować się będzie przestrzeń targowa.

Zarezerwuj czas i dołącz do grona osób, które chcą mieć realny wpływ. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarezerwuj miejsce za pośrednictwem strony lub skorzystaj z możliwości bycia wystawcą

Wydarzenie objęte patronatem przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu odbędzie się 13 września w Expo Kraków. To idealna okazja do zbudowania nowych relacji, poznania rozwiązań technologicznych oraz do przygotowania własnej organizacji na 2024 rok.

Źródło: inf. pras.