W AmRest odbyło się drugie spotkanie z cyklu HR Lightning Coffee

26 czerwca 2019

Dotyczy firmy: AmRest,

Odbyło się drugie spotkanie z cyklu HR Lightning Coffee organizowane przez AmRest. Wydarzenie poświęcone było tematyce szeroko rozumianego rozwoju organizacji w oparciu o ludzi, a także programów rozwojowych i szkoleniowych dla pracowników.

HR Lightning Coffee to połączenie trzech, dobrze przemyślanych słów: HR – wskazującego branżę oraz tematykę spotkania, Lightning (ang. błyskawica) – podkreślającego szybkość i efektywność oraz Coffee – charakteryzujące luźny i nieformalny charakter spotkania interesariuszy AmRest.

Sama formuła eventu została utworzona w zgodzie z istniejącą od przeszło 20 lat koncepcją „lightning talk”, która dopiero teraz wkracza na meetup’owe salony i wprowadza świeżość w obszarze dzielenia się wiedzą. Pomysł opiera się na błyskawicznych wypowiedziach prelegentów, które mają zachęcić słuchaczy do dalszej, burzliwej dyskusji i wymiany doświadczeń.

– Pierwsze spotkanie przyjęto z dużym entuzjazmem. Zarówno uczestnicy, jak i sami prelegenci dostrzegli w nim możliwości dla własnego rozwoju, oraz ciekawych rozwiązań dla swoich organizacji. Kolejna odsłona cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, o czym może świadczyć wyczerpana ilość miejsc już w pierwszym dniu zapisów – mówi Patryk Józefowicz, Employer Branding Manager w AmRest.

– Tym razem skupiliśmy się na tematyce szeroko rozumianego rozwoju, jego wpływu na organizację, w szczególności w ujęciu ludzkim. Poruszyliśmy kwestie dotyczące m.in. indywidualnego rozwoju pracowika czy roli programów zarządzania talentami w firamach. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy dostarczyć uczestnikom sporej dawki wiedzi i inspiracji – podsumowuje Patryk Józefowicz.

Źródło: mat. pras.