Twoja firma ma głowę do pomagania? Wciąż masz szansę złożyć wniosek w XVIII edycji Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”! Nabór przedłużony do 20 stycznia!

Ta informacje została zamieszczona w portalu powyżej 9 lat temu.
Dane w niej opisane i stan prawny, na który się powołuje, mogły się zdezaktualizować.
12 stycznia 2015

Chcesz podziękować firmie, która w minionym roku wspierała Twoją organizację? A może Twoja firma angażowała się społecznie i zrobiła coś dobrego dla innych? Wiemy, że w Polsce jest coraz więcej małych i dużych firm, które mają głowę do pomagania, współpracują z organizacjami pozarządowymi albo rozwijają wolontariat pracowniczy. Chcemy, żeby dowiedziała się o tym cała Polska, bo firmy, które nie siedzą z założonymi rękami to przykłady godne naśladowania.

Na złożenie wniosku masz jeszcze tydzień – nabór został przedłużony do 20 stycznia.

Nie wiesz jeszcze, w której kategorii złożyć wniosek? Kilka podpowiedzi poniżej:

  • Działalność Twojej organizacji wspierała firma? – zgłoś ją w kategorii „Projekt społeczny”;
  • Twoja firma ma szeroki wachlarz działań społecznie zaangażowanych? – zgłoś ją w kategorii „Strategia społecznego zaangażowania”;
  • W firmie, w której pracujesz jest ciekawy program wolontariatu pracowniczego? – wypełnij wniosek w kategorii „Wolontariat pracowniczy”;
  • Twoja organizacja uczestniczy w programie „Działaj Lokalnie” i otrzymała wsparcie od firmy? – nominuj tę firmę w kategorii „Zaangażowanie lokalne”;
  • Firma, w której pracujesz silnie wykorzystuje nowoczesne technologie w swojej działalności społecznej? – wyślij wniosek w kategorii „Nowe technologie w społecznym zaangażowaniu”

Wypełnij wniosek na stronie wniosek.dobroczyncaroku.pl – pamiętaj, że masz czas jeszcze do 20 stycznia!

W razie pytań, skontaktuj się z nami pod adresem: konkurs@dobroczyncaroku.pl
Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem i listą najczęściej zadawanych pytań.

Laureatów Konkursu poznamy na uroczystej Gali Finałowej w maju 2015 roku! Wkrótce odbędzie się losowanie zaproszeń wśród Internautów – jeśli chcesz wiedzieć więcej, obserwuj nas na facebooku.

Organizatorem Konkursu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Fundatorem tegorocznej edycji Konkursu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Nad prawidłowością przebiegu procedur Konkursu czuwa audytor – firma EY.

Portal odpowiedzialnybiznes.pl jest patronem medialnym konkursu.

Źródło: informacja prasowa