TVP INFO z własną kategorią w ogólnopolskiej Nagrodzie „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

24 września 2015

„Człowiek, który zmienia biznes według widzów TVP INFO” to nazwa specjalnej kategorii partnera medialnego ogólnopolskiej Nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. To pierwsza edycja tego wyróżnienia dla osób zaangażowanych na rzecz rozwoju odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Jej organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Osoba nagrodzona tytułem „Człowieka, który zmienia biznes według widzów TVP INFO” zostanie wyłoniona w wyniku głosowania internatów. Trwać ono będzie od 22 września do 9 października włącznie, a odbywać się będzie przez ankietę na stronie portalu tvp.info http://www.tvp.info/21672017/czlowiek-ktory-zmienia-biznes-wedlug-widzow-tvp-info-zapraszamy-do-glosowania (dostępna na dole strony).

GŁOSOWANIE: w celu oddania głosu  w ankiecie na stronie tvp.info zalecamy korzystanie z przeglądarek internetowych Mozilla Firefox i Google Chrome.

Jako organizatorzy tego pierwszego wyróżnienia dla osób, które CSR zajmują się na co dzień, serdecznie zachęcamy do głosowania i typowania swoich zwycięzców w specjalnej kategorii TVP Info – partnera medialnego naszej Nagrody. Chcemy, aby zarówno dziesiątka TVP Info jak i sześćdziesiątka kandydatek i kandydatów zgłoszonych w tym roku do Nagrody była inspiracją dla ludzi biznesu w Polsce, który potrzebuje pozytywnej zmiany – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Głosujący dokonają wyboru spośród 10 kandydatów nominowanych do tego etapu przez redakcję portalu tvp.info. Wskazane osoby to reprezentanci biznesu, prezesi, dyrektorzy, ale i menedżerowie, eksperci, którzy są autorkami i autorami sukcesów swoich firm. A oto ich lista (kliknij w link, aby przejść do pełnego opisu sylwetki kandydata):

Więcej o nagrodzie na stronie: https://odpowiedzialnybiznes.pl/nagroda-tvpinfo-2015/.

Oprócz kategorii „Człowieka, który zmienia biznes według widzów TVP INFO” wyłonieni zostaną laureaci kategorii: BIZNES i SEKTOR POZABIZNESOWY, wyboru których dokona jury główne Nagrody. A w tym roku również w związku z obchodami „15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce” wręczona zostanie Nagroda Jubileuszowa, przyznana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” to pierwsze wyróżnienie w Polsce w pełni dedykowane osobom zaangażowanym na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu. Dotyczy zarówno przedstawicieli firm, jak i otoczenia biznesu. Nagroda została ustanowiona w 2015 roku, czyli roku jubileuszu 15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce. Inicjatorem jej powołania jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W pierwszej edycji Nagrody łączna liczba kandydatów i kandydatek ubiegających się o tytuł „Człowieka, który zmienia biznes 2014 roku” wyniosła 60 osób.

Link do regulaminu Nagrody: https://odpowiedzialnybiznes.pl/regulamin-przyznawania-nagrody-ludzie-ktorzy-zmieniaja-biznes/

Nagrodę „Ludzie, którzy zmieniają biznes” wspierają:

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Honorowy patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

Patroni: Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych, Sieć SPLOT

Partner medialny: TVP INFO

Regionalny patron medialny: TVP Kielce

Patroni medialni: PAP Biznes, Personel i Zarządzanie, Odpowiedzialny biznes – Kompendium CSR, CR Navigator, CSR. Biznes Społeczeństwo Środowisko, csr.forbes.pl, GazetaPraca.pl, ngo.pl