Trwają zgłoszenia do Artystycznej Podróży Hestii

10 stycznia 2019

Do 10 lutego 2019 roku studenci IV / V roku wydziałów i kierunków artystycznych mogą zgłaszać swoje prace do 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Partnerem konkursu jest ERGO Hestia, partner Forum Odpowiedzialnego biznesu.

Uczestnicy konkursu Artystyczna Podróż Hestii – tak samo jak w poprzednich edycjach – swoje prace przesyłają przez specjalny PANEL NA STRONIE INTERNETOWEJ:

TUTAJ

Na miesiąc przed zamknięciem panelu konkursowego organizatorzy przypominają, że na uczestników najnowszej odsłony konkursu APH czekają dwie nagrody rezydencyjne:
1. Miesięczny pobyt i program rezydencyjny w Residency Unlimited w Nowym Jorku dla laureata Nagrody Głównej (listopad 2019).
2. Miesięczny pobyt i program rezydencyjny w centrum sztuki i edukacji RUPERT w Wilnie dla laureata Drugiej Nagrody (grudzień 2019).

Dodatkowo jeden z finalistów konkursu może zostać wyróżniony Nagrodą Specjalną, która otwiera pole szerokich możliwości twórczych w ramach projektu i realizacji koncepcji artystycznej Raportu Rocznego Grupy ERGO Hestia na warunkach komercyjnych.

Prace wszystkich finalistów zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności podczas wystawy finałowej w Muzem nad Wisłą – filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Wystawa finałowa odbędzie się w dniach 6.05 – 19.05.2019.

źródło: materiały prasowe firmy