Tchibo z certyfikatem Top Employers Polska 2014

9 marca 2014

Dotyczy firmy: Tchibo,

Firma Tchibo Warszawa uzyskała za swoje wysokie standardy zarządzania personelem prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014. Przyznawany jest on na podstawie międzynarodowego badania wskazującego pracodawców, którzy tworzą bardzo dobre warunki pracy, dbając o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Badanie Top Employers przeprowadzane jest co roku przez niezależną organizację Top Employers Institute. Sprawdza ona politykę zatrudnienia kluczowych globalnych pracodawców oraz porównuje ją ze standardami międzynarodowymi. Ocena dokonywana jest w oparciu o pięć kryteriów: świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej oraz zarządzanie kulturą organizacyjną firmy.

Firma Tchibo Warszawa dobrowolnie poddała się procesowi szczegółowego badania polityki zatrudnienia, a następnie niezależnemu audytowi wszystkich odpowiedzi. W wyniku tego procesu potwierdzone zostały wyjątkowe warunki pracy w firmie Tchibo Warszawa, co zapewniło jej miejsce w wąskiej grupie certyfikowanych Top Employers. Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego – wyjaśnia Magdalena Kusik, Country Manager Top Employers Institute. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Tchibo Warszawa tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.

Tchibo Warszawa znalazło się w elitarnym gronie organizacji, które zdobyły certyfikację Top Employers Polska 2014. Cieszymy się z oficjalnego potwierdzenia naszego statusu jako czołowego pracodawcy – powiedział Gabriel Szymczak, Dyrektor ds. Zarządzania Personelem w Tchibo Warszawa. Nie spoczywamy jednak na laurach, ponieważ mamy ambicję, być jeszcze lepszym pracodawcą. Stale rozwijamy naszą politykę zarządzania personelem podążając za światowymi trendami, jednak ma ona przede wszystkim służyć wzmacnianiu satysfakcji z pracy naszych pracowników oraz budowaniu przewagi konkurencyjnej naszej firmy.

Więcej o certyfikacji Top Employers: www.top-employers.com