Święta w Nestlé

30 grudnia 2015

Dotyczy firmy: Nestlé Polska,

Święta to wyjątkowy czas dla wszystkich, także dla pracowników Nestlé Polska S.A. oraz ich rodzin. Jako odpowiedzialny pracodawca, Nestlé dba o ich zdrowie, rozwój i dobre samopoczucie, a dla dzieci pracowników we wszystkich oddziałach firmy przygotowywane są paczki z prezentami oraz zabawy mikołajkowe.

Ponieważ święta to wyjątkowo rodzinny czas, większość atrakcji organizowana przez Nestlé w całej Polsce powstaje z myślą o dzieciach, dla których Boże Narodzenie i wizyta Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej magicznych okresów w roku.

W zależności od lokalizacji oddziału Nestlé Polska S.A., dla dzieci pracowników przygotowywane są paczki świąteczne lub bony do sklepów dziecięcych. Na przykład w Warszawie, gdzie jest wiele sieciowych sklepów dla dzieci, pracownicy dostają bony zakupowe, natomiast w fabrykach zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach organizowane są zabawy choinkowe, podczas których maluchy otrzymują paczki z prezentami. Świątecznymi podarunkami obdarowywane są wszystkie dzieci pracowników w wieku do 12. roku życia. Dodatkowo w tym roku w Mikołajki dzieci pracowników Nestlé z Rzeszowa wybrały się do kina na spotkanie z Mikołajem oraz projekcję filmu pt. „Dobry Dinozaur”. Tym, którzy tego dnia nie mogli pojawić się w kinie, przekazano paczki za pośrednictwem ich rodziców. Także w oddziale firmy w Namysłowie przygotowane zostały paczki dla dzieci, które wręczył Mikołaj podczas świątecznego spotkania w firmie. Na Mikołajkach nie zabrakło gier i zabaw, był kącik plastyczny i kącik zabaw dla najmłodszych, malowanie twarzy, a także stół do piłkarzyków dla tych nieco starszych. Zarówno świąteczne prezenty, jak i spotkania z Mikołajem zostały przyjęte przez dzieci z dużym entuzjazmem.

Źródło: Materiały prasowe.