Stena way w zarządzaniu zrównoważonym rozwojem w Grupie Stena Metall – ostatni wykład cyklu LOB Extra

16 lutego 2023

Dotyczy firmy: Stena Recycling,

LOB Extra to cykl trzech webinarów dla ambasadorów i ambasadorek LOB zainteresowanych gospodarką obiegu zamkniętego.

Jak w praktyce wygląda zarządzanie odpadami niebezpiecznymi, czym są regranulaty i na czym polega recykling baterii? To tematy, które ekspertki i eksperci Stena Recycling, opiekuna ścieżki “E” 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, poruszą podczas serii webinarów dla studentek i studentów. 

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to realizowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu program edukacyjny z zakresu ESG i zrównoważonego rozwoju, skierowany do studentek i studentów z całego kraju. Jego podstawą jest program ambasadorski, w którym udział biorą osoby z uczelni w całej Polsce.

Novum w tegorocznej edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu jest cykl spotkań “LOB Extra”, kierowany do ambasadorów i ambasadorek Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Organizatorzy – FOB i Stena Recycling zapraszają studentki i studentów uczestniczących w programie edukacyjnym LOB do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego (ang. circular economy).

Ostatnie spotkanie dla Ambasadorów i Ambasadorek LOB odbędzie się 21 lutego 2023 r o godzinie 17:00. Będzie ono miało charakter wykładu zatytułowanego Stena way w zarządzaniu zrównoważonym rozwojem w Grupie Stena Metall. Poprowadzi go Anna Sundell, Group Sustainability Manager w Stena Recycling.