Stena Recycling dzieli się poradnikiem nt. eko-aktywizacji pracowników

28 marca 2024

Dotyczy firmy: Stena Recycling,

Eksperci Stena Recycling przygotowali specjalny poradnik w formie e-booka. Publikacja przybliża kwestię organizacji wydarzeń i inicjatyw proekologicznych. 

Publikacja składa się z praktycznych wskazówek, poruszając jednocześnie temat świadomości ekologicznej wśród pracowników. Pokazuje, że zaangażowany, rozumiejący wartość zasobów zespół to siła napędowa pozytywnych zmian, dbałość i uważność w codziennej pracy. Dowodzi, że świadomość ekologiczna realnie wpływa na wizerunek firmy.

Z ebooka „Eko-aktywizacja pracowników” można dowiedzieć się m.in. dlaczego warto dbać o świadomość ekologiczną w firmie, w jaki sposób skutecznie aktywizować pracowników, a także jak utrzymać wysoki poziom zaangażowania w zespole.

Poradnik zawiera rekomendacje dotyczące planowania i realizacji wydarzeń oraz konkretne propozycje działań i pomysły na ekologiczne wydarzenia i długoterminowe inicjatawy. W publikacji opisaliśmy również metodę, dzięki której wdrażanie nowych zasad czy rozwiązań w firmie, stanie się o wiele łatwiejsze.

Ebook dostępny na stronie»

Źródło: inf. pras.