Stacje energii PGE dla turystów na lotnisku Chopina

2 września 2015

Dotyczy firmy: PGE Polska Grupa Energetyczna,

PGE Polska Grupa Energetyczna uruchomiła 6 bezpłatnych stacji z energią dla pasażerów lotniska im. F. Chopina w Warszawie.

Rozładowany telefon to problem znany każdemu podróżującemu. Czas spędzony w poczekalni zwykle wykorzystujemy na odpisywanie na zaległe maile, telefoniczne rozmowy z bliskimi czy przeglądanie portali społecznościowych. Od teraz, w dobrze oznaczonych punktach poczekalni, możemy doładować rozładowany sprzęt w stacjach energii PGE. Każda stacja wyposażona jest w cztery stanowiska do ładowania, w tym dwa indukcyjne – bezprzewodowe, które są w pełni kompatybilne ze smartfonami.

Aby doładować telefon bezprzewodowo (indukcyjnie) wystarczy umieścić go na specjalnej macie, która generując pole magnetyczne ładuje tym samym baterię. Osoby korzystające ze smartfonów czy iPhone’ów  znajdą również właściwe wtyczki do naładowania baterii w sposób tradycyjny.

PGE Polska Grupa Energetyczna jest odpowiedzialnym dostawcą i sprzedawcą energii elektrycznej. Niezawodność w dostawach Grupa PGE stawia sobie za cel nie tylko biznesowy, ale także jeden z kierunków odpowiedzialnego zarządzania wpływem na otoczenie. Priorytetem PGE jest klient i jego potrzeby. Rocznie lotnisko im. F Chopina w Warszawie obsługuje około 10,5 mln pasażerów. PGE swoją najnowszą inicjatywą chce poprawić ich komfort w trakcie podróży.

Akcja na lotnisku im. Chopina to element kampanii PGE pod hasłem „Zapewniamy energię”.

Źródło: materiały prasowe