Siemens ponownie partnerem Targów CSR

9 lutego 2020

Dotyczy firmy: Siemens,

Firma Siemens potwierdziła współpracę przy 8. Targach CSR. Jest to jednocześnie kontynuacja zaangażowania przedsiębiorstwa w największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma będzie partnerem 8. Targów CSR, które odbędą się 29 października 2020 r. (nowy termin) w Centrum EXPO XXI w Warszawie. 

W 2020 roku będzie miała miejsce ósma edycja Targów CSR. Organizowane są przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a partnerem wydarzenia jest firma Siemens.

Targi CSR odbędą się 29 października 2020 r. (nowy termin) w Centrum EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14; WSTĘP WOLNY). Jak co edycję wydarzeniu towarzyszyć będzie część konferencyjna. Tym razem dotycząca środowiska naturalnego i jego ochrony. Będzie to również przestrzeń do wymiany wiedzy, dyskusji na temat trendów w odpowiedzialnym biznesie oraz do budowania współpracy i rozwijania dialogu.

Nowa lokalizacja Targów CSR

Dobre praktyki i rozwiązania firm z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju po raz pierwszy omawiane i prezentowane będą w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Główną część wydarzenia stanowi przestrzeń wystawowa, w której firmy, organizacje, uczelnie, miasta, instytucje przedstawią swoją działalność oraz realizowane inicjatywy. W poprzedniej edycji Targów CSR udział wzięło blisko 80 wystawców z całej Polski. Różnorodność działań i możliwości współpracy przyciągnęła około 2500 zwiedzających.

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.

Więcej informacji o wydarzeniu:

Strona internetowa:  https://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr

Lista wystawców: https://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/

Kampania #5latSDGs: https://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/5latsdgs/

Informacje o 8. Targach CSR na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1275927272614450/

Hashtag wydarzenia: #TargiCSR

Dojazd na wydarzenie: https://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/dojazd/

Partnerzy i patroni 8. Targów CSR

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Partner: Siemens

Patron honorowy: Prezydent m.st. Warszawy

Partner medialny: Rzeczpospolita

Patroni: Business Centre Club, Federacja Konsumentów, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Przedsiębiorstwo Fair Play

Patroni medialni: Polityka, IMM, Odpowiedzialny biznes – Kompendium CSR,  Teraz Środowisko, ngo.pl, kampaniespoleczne.pl, PRoto.pl