„Rzeczpospolita” z wydaniem specjalnym: „Biznes odpowiedzialny w Polsce”

15 marca 2017

20 marca na łamach „Rzeczpospolitej” oraz „Parkietu” ukaże się dodatek tematyczny (prenumerata): „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. Materiał został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Finansów. Forum Odpowiedzialnego Biznesu patronuje wydaniu.

Pobierz dodatek

„Biznes odpowiedzialny w Polsce” to już 2. edycja projektu. 20 marca ukaże się wydanie specjalne w prenumeratach dzienników „Rzeczpospolita” i „Parkiet”. Materiał dotyczyć będzie tematów: zarządzania wiekiem, raportowania pozafinansowego, celów zrównoważonego rozwoju ONZ oraz obrazu polskiego CSR-owca.

Zagadnienia, które będą poruszone w dodatku:

  • Raportowanie niefinansowe: nowy obowiązek i wynikające z niego wyzwania oraz korzyści dla firm. Jak przygotować dobry raport?
  • Zarządzanie wiekiem – już nie dobra wola, ale konieczność wobec wyzwań rynku pracy. Jak ułatwić młodym wejście na rynek pracy i jak zatrzymać na nim starszych pracowników?
  • Potrzebne, ale niedoceniane – cele zrównoważonego rozwoju ONZ w Europie i w Polsce. Co mogę zmienić, dlaczego warto je promować i starać się je osiągnąć?
  • Portret polskiego CSR-owca

W ramach projektu „Biznes odpowiedzialny w Polsce” zorganizowano także dwie debaty  przy okrągłym stole – dostępne na kanale YouTube gazety „Rzeczpospolita”. Podczas dyskusji poruszono temat zarządzania wiekiem oraz ujawniania danych pozafinansowych (odsłuchaj debaty)

Źródło: Informacja własna na podstawie materiałów prasowych