Rozwój, nowoczesność, przyszłość – czas na IX Polski Kongres Przedsiębiorczości

28 września 2022

Podczas tegorocznej edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości organizatorzy szczególny nacisk położą na rolę samorządu w Polsce, biznes XXI wieku oraz nowe oblicze innowacyjnej nauki. Wydarzenie obejmować będzie ponad 20 paneli dyskusyjnych, 200 prelegentów i 2 tysiące  uczestników. Kongres odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Krakowie. Całość transmitowana będzie także online. Patronem medialnym jest portal Odpowiedzialnybiznes.pl.

Kongres od 10 lat wpływa na działania polskich przedsiębiorców, naukowców i samorządowców. Rozwój gospodarczy, inwestycje, innowacje oraz nowe projekty zwiększają jego prestiż. Interdyscyplinarność daje szansę na realne efekty i przyczynia się do komercjalizacji projektów i badań partnerów. Stojąc przed wyzwaniem odbudowy światowej gospodarki, takie wydarzenie jak Polski Kongres Przedsiębiorczości stanowi rzeczywiste wsparcie dla jej rozwoju – podkreślają organizatorzy.

Odkryj Małopolskę

Już drugi raz Polski Kongres Przedsiębiorczości zawita do województwa małopolskiego. Gospodarzem wydarzenia ponownie zostało Miasto Kraków. Dzięki współpracy z Marszałkiem województwa – Witoldem Kozłowskim oraz Jackiem Majchrowskim – Prezydentem Krakowa, nadchodząca edycja ponownie odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Odpowiedzialnybiznes.pl. Link do strony kongresu: https://polskikongres.pl/

Źródło: inf. pras.