Rozmowy o zrównoważonym rozwoju i ESG. Zobacz materiały wideo z Targów CSR 2022

24 czerwca 2022

Dotyczy firmy: DB Cargo Polska, ERGO Hestia, LPP, Santander Bank Polska,

Zrównoważony rozwój, odpowiedzialność biznesu i ESG, klimat, różnorodność i wspieranie osób z doświadczeniem uchodźczym to tylko niektóre z tematów rozmów, które przeprowadzono  w studiu 9. Targów CSR. Partnerem głównym wydarzenia był Santander Bank Polska, a partnerami DB Cargo Polska, ERGO Hestia i LPP.

25 maja 2022 r. podczas 9. Targów CSR przeprowadziliśmy aż 12 rozmów na tematy związane z odpowiedzialnym biznesem, zrównoważonym rozwojem, różnorodnością i wspieraniem osób uchodźczych. Zaprosiliśmy ekspertki i ekspertów do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wśród wywiadów znalazły się również te z przedstawicielkami i przedstawicielami biznesu – firm partnerskich 9. Targów CSR: Santander Bank Polska (partner główny Targów), DB Cargo Polska, ERGO Hestia i LPP.

– Różnorodność i inkluzywność w miejscu pracy to nasze kluczowe wartości. Poszanowanie indywidualności, równe traktowanie i przeciwdziałanie dyskryminacji są wpisane w strategię Santander Bank Polska. Wspieramy różnorodne grupy społeczne w realizacji celów, tworzymy dla nich przestrzeń do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Jesteśmy dumni bo to już kolejny rok, kiedy znaleźliśmy się w zestawieniu Diversity IN Check. Programy, które prowadzimy w naszym banku mogą być inspiracją dla innych firm do wprowadzania tego typu zmian – mówi Agnieszka Gołąb Stanikowska, menedżerka Zespołu Marki i Kultury Organizacyjnej w Santander Bank Polska.

Zobacz rozmowy o zrównoważonym rozwoju [kliknij]:

Wkrótce na profilach Forum Odpowiedzialnego Biznesu na Facebooku, Linkedinie, Twitterze i YouTube dostępne będą także nagrania z poszczególnych paneli dyskusyjnych. Wśród nich znajdzie m.in. zapis bloku tematycznego KLIMAT, podczas którego eksperci i ekspertki Santander Bank Polska wzięli udział w panelach dyskusyjnych dotyczących zrównoważonych papierów dłużnych oraz roli instytucji finansowych we wspieraniu transformacji klimatycznej i dojściu do net-zero.

Zobacz zdjęcia z 9. Targów CSR: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10161959241053499&type=3

Partnerzy i patroni 9. Targów CSR 

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Partner Główny: Santander Bank Polska

Partnerzy: DB Cargo Polska, ERGO Hestia, LPP

Partner samorządowy: Miasto Stołeczne Warszawa

Patroni honorowi: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, CSR Europe, Akademia Leona Koźmińskiego

Patroni instytucjonalni: UNICEF Polska, Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Belgijska Izba Gospodarcza, , Francusko-Polska lzba Gospodarcza, Krajowa Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Business Centre Club, Federacja Konsumentów, Przedsiębiorstwo Fair Play, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, ICAN, AICPA & CIMA

Partner medialny: Rzeczpospolita

Główny patron medialny: Odpowiedzialny biznes – Kompendium CSR

Patroni medialni: BRID by naTemat.pl, Polityka, Clear Channel Poland, Zielona Interia, biznes&EKOLOGIA, cashless.pl, green-news.pl, ICAN Management Review, lnstytut Monitorowania Mediów (IMM), PRoto.pl, kampaniespoleczne.pl, My Company Polska, NGO.pl, Nienieodpowiedzialni, Poland Weekly, THINK MICE, PulsHR.pl, Teraz Środowisko, BIZON – Biznes Odpowiedzialny i Nowoczesny w MUZO.FM