Rola pracodawcy wobec rodzicielstwa pracowników – kolejne spotkanie Sygnatariuszy Karty Praw Dziecka w Biznesie

22 maja 2024

Już 13 czerwca (czwartek) w godz. 10:30-14:00 odbędzie się kolejne spotkanie Sygnatariuszy Karty Praw Dziecka w Biznesie – tym razem spotkanie odbędzie się stacjonarnie, w siedzibie EY Polska. Drugie spotkanie dot. kwestii rodzicielstwa w biznesie jest kierowane do Sygnatariuszy Karty Praw Dziecka w Biznesie, których serdecznie zapraszamy do rejestracji. 

Motywem przewodnim spotkania będą rodzice w miejscu pracy oraz rola pracodawcy wobec rodzicielstwa pracowników. Wydarzenie poprowadzą Agnieszka Palka – Liderka Zespołu Fundacji EY, psycholog i pedagog, specjalistka z zakresu projektów społecznych w obszarze rodzicielstwa oraz Karolina Piechna-Ioniță – Menedżer ds. Szkoleń, Rozwoju Pracowników i Realizacji Projektów HR.

W trakcie spotkania poruszone będą następujące kwestie:

  • Porozmawiamy jakie wyzwania napotykają pracownicy-rodzice powracający do pracy i jakie nowe umiejętności są kluczowe dla ich efektywnego włączenia się w struktury organizacyjne.
  • Przedstawimy praktyczne przykłady, które pracodawcy mogą zastosować, aby skutecznie wspierać pracowników-rodziców, w tym adaptacyjne benefity pracownicze i programy
    wsparcia.
  • Omówimy sprawdzone metody i podejścia, które ułatwiają rodzicom płynne przejście z okresu przerwy rodzicielskiej do pełnej aktywności zawodowej, z uwzględnieniem zarówno potrzeb pracownika, jak i organizacji.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 czerwca w godz. 10:30-14:00 w siedzibie EY Polska w Warszawie, ul. Rondo ONZ 1, piętro 14.

Rejestracja