Razem możemy wiele zmienić! „Minigranty IKEA Katowice”

28 października 2016

Dotyczy firmy: IKEA,

Innowacyjne rozwiązania, oryginalne meble i akcesoria do wnętrz to nie jedyne znaki rozpoznawcze IKEA. Są nimi także działania wspierające społeczność lokalną i pozytywnie wpływające na środowisko naturalne. W trosce o potrzeby mieszkańców najbliższego otoczenia, sklep IKEA Katowice ogłasza konkurs „Minigranty IKEA Katowice”, w efekcie którego podejmą roczną współpracę z wybranymi organizacjami pozarządowymi. Celem są wspólne działania w zakresie edukacji i rozwoju dzieci oraz ochrony środowiska naturalnego i pomocy zwierzętom.

IKEA Katowice nie tylko dba o to, aby mieszkańcy miasta i okolic dobrze czuli się w swoim domu. Sklep od wielu lat prowadzi różne działania skierowane do społeczności lokalnej mające na celu przede wszystkim wspieranie pozytywnych zmian w życiu dzieci, w tym zapewnianiu im dostępu do edukacji i poprawianie warunków życia rodzin, a także działania korzystnie wpływające na ochronę środowiska naturalnego. Chcąc zwiększyć zasięg swoich działań i jeszcze lepiej dopasować je do potrzeb najbliższego otoczenia, IKEA Katowice ogłasza konkurs na projekty dotyczące obszarów priorytetowych zaangażowania społecznego IKEA. W drodze konkursu „Minigranty IKEA Katowice” wyłonione zostaną dwie organizacje pozarządowe, z którymi nawiązana zostanie roczna współpraca w zakresie realizacji wybranych projektów.

Wybrani partnerzy otrzymają produkty IKEA o wartości do 10 000 zł do wykorzystania przy realizacji projektu oraz wsparcie wizerunkowo-marketingowe. Aby wziąć udział w konkursie, przedstawiciele organizacji powinni zapoznać się z zasadami konkursu dostępnymi na stronie: www.ikea.pl/katowice Następnie należy przesłać uzupełniony formularz współpracy i opis projektu drogą elektroniczną do 1 listopada włącznie na adres: karolina.szebiela@ikea.com