„RakReaton”, czyli sprawdzian z WF-u w ramach zaangażowania społecznego firmy

24 września 2020

Dotyczy firmy: Totalizator Sportowy,

W ramach Kampanii Złotej Wstążki ruszyło ogólnopolskie wyzwanie pokonania we wrześniu miliona kilometrów, aby 100 000 złotych trafiło na leczenie dzieci chorych na nowotwory. Partnerem RakReatonu jest Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, której fundatorem jest Totalizator Sportowy.

Udział w wyzwaniu rekreacyjnym na rzecz walki z rakiem umożliwia bezpłatna aplikacja Activy, którą trzeba pobrać na telefon komórkowy na stronie https://rakreaton.activy.app/pl w sklepie Google Play lub AppStore. Pomocny w tej kwestii będzie także specjalnie przygotowany film instruktażowy:

Dzieci chore na raka codziennie walczą o swoje zdrowie i życie, a razem z nimi także rodzice i personel medyczny. Każdy z nich CODZIENNIE ma WYZWANIE. We wrześniu w geście solidarności z nimi, naszym celem jest wspólnie pokonać milion kilometrów. Liczy się każda aktywność, którą można zaliczyć do biegania lub jazdy na rowerze. Zapraszamy do udziału także przedsiębiorstwa, w których aktywność fizyczna jest szczególnie ceniona, które organizują firmowe treningi czy nawet mają swoje drużyny. Gdy osiągniemy cel, partnerzy RakReatonu przekażą 100 000 zł na leczenie dzieci w klinice Przylądek Nadziei. – zaprasza do udziału w wyzwaniu Przemek Pohrybieniuk, prezes zarządu Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, pomysłodawcy Kampanii Złotej Wstążki i RakReatonu.

Partnerem RakReatonu jest Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, której fundatorem jest Totalizator Sportowy.

Szczegółowy regulamin RakReatonu dostępny na stronie internetowej >>