PZU Zdrowie uruchomiło pierwszy punkt szczepień drive thru w Warszawie

12 maja 2021

Dotyczy firmy: PZU,

Już działa pierwszy w Warszawie punkt szczepień typu drive thru, z którego może skorzystać każda osoba ze skierowaniem. Zlokalizowany jest na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Woronicza i Modzelewskiego, w okolicy stacji Metro Wierzbno. Punkt zorganizowało i zabezpiecza medycznie PZU Zdrowie. Miejsca na ten cel użycza bezpłatnie Telewizja Polska.

Drive Thru – Punkt Szczepień Woronicza PZU Zdrowie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Obsługują go pracownicy Centrum Medycznego PZU Zdrowie Warszawa Puławska. Na szczepienie należy zapisać się wcześniej przez bezpłatną infolinię 989 lub Internetowe Konto Pacjenta. Pierwsi pacjenci zjawili się już 10 maja.

– To kolejne działanie związane z walką z pandemią, które PZU Zdrowie kieruje do wszystkich potrzebujących, nie tylko naszych pacjentów. Wierzę, że ogólnodostępny punkt szczepień pomoże mieszkańcom Warszawy i okolic szybciej skorzystać ze szczepienia, a tym samym przybliży wyczekiwany powrót do normalności. Dziękuję wszystkim naszym pracownikom zaangażowanym w powstanie i prowadzenie punktu. Wyrazy uznania należą się również zarządowi Telewizji Polskiej, który wsparł nas w organizacji i nieodpłatnie udostępnił teren w dobrej lokalizacji – mówi Anna Janiczek, prezes Zarządu PZU Zdrowie.

Szczegóły na stronie PZU >>

Źródło: inf. pras.