Provident zaprasza na festiwal Kino Letnie Sopot – Zakopane

2 lipca 2019

Dotyczy firmy: Provident Polska,

Kino Letnie Sopot – Zakopane wystartowało 1 lipca i potrwa 62 dni. Bezpłatne seanse czekają na widzów w najpopularniejszych polskich kurortach. 5 lipca w Sopocie dowiemy się, do kogo trafi prestiżowa nagroda festiwalu, czyli Diamentowy Klaps Filmowy. Statuetkę podczas uroczystej Gali na Molo wręczy ubiegłoroczna laureatka – Agnieszka Dygant.

Kino Letnie Sopot – Zakopane Provident to bezpłatne projekcje filmowe dla odpoczywających widzów. Codziennie, przez całe wakacje kino letnie będzie obecne w Sopocie na drewnianym molo oraz na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Dodatkowo we wszystkie wakacyjne wtorki i środy festiwal cumuje w Giżycku na Mazurach. Projekcje filmowe w ramach festiwalu zaplanowano w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

– Najlepszy plan na filmowe wakacje dla wszystkich od morza do Tatr to z pewnością wieczory spędzone w trzech wyjątkowych kinach letnich: na Molo, na Krupówkach i w Giżycku i to bez biletu. Zachęcamy wszystkich do wpisania tej imprezy w swoje wakacyjne plany. Zapraszamy do oglądania wspaniałego kina. W końcu każdy prezentowany na festiwalu film był kiedyś „tylko” planem – mówi Andrzej Zackiewicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Marki i Sprzedaży w Kanałach Marketingowych w Provident Polska. 

W Sopocie festiwalowe pokazy będą zaczynać się o godz. 22:00 w lipcu, a o 21:30 w sierpniu. W Zakopanem i Giżycku filmy zaczną się pół godziny wcześniej – w lipcu o 21:30, a w sierpniu o 21:00. Pełny repertuar, harmonogram projekcji i zwiastuny prezentowanych filmów do sprawdzenia na stronie internetowej i na profilu FB.

Źródło: mat. pras.