Polski finał 2012 Accor Professional Challenge już roztrzygnięty!

Ta informacje została zamieszczona w portalu powyżej 11 lat temu.
Dane w niej opisane i stan prawny, na który się powołuje, mogły się zdezaktualizować.
30 listopada 2012

Dotyczy firmy: Orbis,

Znamy już 4 polskich finalistów wśród których jest: Katarzyna Karwat (recepcja) z Novotelu Katowice Centrum, Magdalena Wiatrowska (restauracja) z Novotelu Kraków Centrum, Przemysław Linek (kuchnia) z hotelu Sofitel Victoria Warsaw oraz Łukasz Księski (bar) również z warszawskiego hotelu Sofitel.  Cała czwórka poleci na finał międzynarodowy do Paryża, który odbędzie się w dniach 15-16 stycznia 2013.

Dla Grupy Hotelowej Orbis i jej strategicznego partnera Grupy Accor rozwój hotelowych kadr to priorytet. To właśnie oni mają bezpośredni kontakt z klientem. Szanse na wzrost i sukces firmy są ściśle powiązane z potencjałem rozwojowym pracowników. Dlatego lider rynku hotelarskiego, wychodząc na przeciw potrzebom ambitnych pracowników poszukujących coraz to nowych wyzwań zawodowych, stworzył możliwość rozwoju wiedzy i doskonalenia kompetencji. Accor Professional Challenge Awards to konkurs organizowany co roku przez zespół zarządzania kadrami Grupy Accor. Zachęca on wszystkich młodych pracowników hoteli należących do Grupy Hotelowej Orbis i Accor do rozwijania nie tylko kompetencji ściśle związanych ze stanowiskiem pracy, ale również realizowania swoich własnych zainteresowań i zaspakajania ambicji rozwojowych.

Konkurs organizowany jest dla dwóch grup wiekowych 19-22 i 23-25, w czterech kategoriach: obsługa w recepcji, w restauracji, barze i praca w hotelowej kuchni. W konkursie mogą wziąć udział zarówno stali pracownicy, jak i osoby, które odbywają w danym hotelu praktyki dłużej niz 1 rok.

Uczestnicy konkursu przechodzą eliminacje regionalne oraz krajowe, by w końcu znaleźć się w ścisłym finale. Postępowania uczestników w każdej z kategorii oceniane jest przez międzynarodowe jury, złożone z właścicieli i menedżerów hoteli.

Hotelarstwo to jedna z niewielu branż, w których młodzi ludzie, wchodzący w życie zawodowe, mają szansę na szybki rozwój. Grupa Hotelowa Orbis wraz ze swoim partnerem strategicznym – Grupą Accor dba o to , by młodzi pracownicy mogli zdobywać doświadczenie i doskonalić je poznając know-how swoich kolegów z zagranicy. Professional Challenge Awards 2012 to nie tylko wyzwanie, ale także tworzenie kadr na najwyższym poziomie obsługi, co jest ważne dla nas i naszych klientów – podkreśla Katya Sokolsky, Dyrektor Działu Zasobów Ludzkich Grupy Hotelowej Orbis.

Źródło: Materiały prasowe