Płatne praktyki i staże w PZU czekają na młode talenty

21 marca 2022

Dotyczy firmy: PZU,

PZU uruchomił program płatnych praktyk i staży dla studentów i absolwentów. W ramach tegorocznej edycji, której towarzyszy hasło „Pokaż swoje mocne strony”, ubezpieczyciel oferuje kandydatom blisko 60 ofert. Aplikacje można składać do 22 kwietnia na pzustudenttalent.pl.

Oferta praktyk skierowana jest do studentów, co najmniej II roku studiów oraz absolwentów do roku po ukończeniu studiów. W przypadku aplikowania na staż kandydat musi być studentem, co najmniej III roku lub absolwentem do dwóch lat po ukończeniu studiów. W tym roku oferowane przez PZU praktyki i staże odbędą się w Warszawie, a także w Łodzi, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Wrocławiu. Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę doświadczonych pracowników PZU, którzy oprócz wsparcia merytorycznego, zadbają też o dobrą atmosferę pracy.

W PZU wypatrujemy młode talenty. Inwestujemy w rozwój aktywnych studentów i absolwentów – pełnych pomysłów i energii. Wierzymy, że każdy z nich ma super moce – talenty, które może odkryć i rozwijać na płatnej praktyce lub stażu w naszej firmie. Udział w tym programie to nie tylko zdobywanie cenionych na rynku pracy umiejętności, ale także ważny krok do tego, by odpowiednio ukierunkować dalszy rozwój swojej kariery zawodowej mówi Anna Gaertig, kierownik Zespołu Rekrutacji i Marki Pracodawcy w PZU.

Praktyki w PZU rozpoczną się w lipcu i potrwają trzy miesiące, z kolei staże będą trwały od lipca do końca grudnia. W zależności od obszaru biznesowego, do którego aplikuje kandydat, preferowane są różne kierunki studiów. Najczęściej są to: ekonomia, zarządzanie, finanse, matematyka, informatyka, prawo i pokrewne. Cały proces rekrutacyjny odbędzie się w formie online.

Program praktyk i staży to część inicjatywy PZU Student Talent, w ramach, której ubezpieczyciel zamierza docelowo gromadzić różne projekty kierowane do środowiska akademickiego.

Więcej informacji można przeczytać na stronie.

Źródło: inf.pras.