Panattoni partnerem strategicznym Akademii Leona Koźmińskiego

7 czerwca 2023

Dotyczy firmy: Panattoni,

Czołowy deweloper powierzchni przemysłowych i jedna z najlepszych uczelni biznesowych w Europie nawiązują partnerstwo strategiczne. To największe do tej pory partnerstwo finansowe i merytoryczne zawarte przez Akademię Leona Koźmińskiego i biznes.

– Współpraca z Panattoni to największe w skali finansowej i merytorycznej partnerstwo zawarte przez Akademię Leona Koźmińskiego z biznesem do tej pory. To silna relacja zbudowana na fundamencie dialogu, wspólnych wartości i wzajemnego zaufania. Wierzymy, że razem z tak silnym Partnerem, jakim jest Panattoni, zmienimy polską edukację biznesową i pokażemy zupełnie nowy wymiar współpracy między uczelnią a biznesem, do którego Panattoni dołącza jako numer jeden. Bardzo nas cieszy wizja wspólnego rozwoju biznesu i edukacji, to nasza wspólna odpowiedzialność – mówi prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego jest uczelnią biznesową ze ścisłej europejskiej czołówki. Skutecznie łączy teorię i praktykę w biznesie. Przyciąga najlepszych studentów i naukowców w obszarze zarządzania, finansów i ekonomii. Panattoni to lider rynku powierzchni przemysłowych, który od przeszło 18 lat kształtuje rynek nieruchomości i wpływa na europejskie gospodarki.

– To wyjątkowy dzień. Partnerstwem z Akademią otwieramy nowy rozdział w historii relacji biznesu i nauki. Będziemy się dzielić tym, co najcenniejsze i na co dzień niedostępne, czyli naszą wiedzą rynkową i praktyką z ponad 18 lat obecności w biznesie i wywierania istotnego wpływu na rynek. Ludzie Panattoni to najlepsi praktycy od zarządzania, inwestowania, prowadzenia i realizacji projektów, komunikacji i zrównoważonego rozwoju. Będziemy doradzać ALK również w Radzie Programowej, aby jej oferta była jeszcze ciekawsza, praktyczniejsza i perspektywiczna – zarówno dla słuchaczy, jak i ich pracodawców. Obecność Panattoni to również realne wsparcie materialne Akademii i wyróżniających się studentów. Słowo „rozwój” to kwintesencja naszego partnerstwa. ALK to nowoczesna uczelnia doceniana na całym świecie, stąd nasz wybór. Uważam, że wspólne działania biznesu i edukacji – oparte na wartościach, wymianie wiedzy, myśleniu krytycznym i strategicznym oraz kreatywności – to najlepsza recepta na patrzenie w przyszłość – mówi Robert Dobrzycki, CEO i współwłaściciel Panattoni w Europie, Wielkiej Brytanii i Indiach.

Współpraca Panattoni i Akademii Leona Koźmińskiego ma charakter wieloletni. W październiku 2023 na okoliczność obchodów trzydziestolecia partnerzy przedstawią kolejny innowacyjny projekt na styku nauki i biznesu.

Źródło: inf. pras.