Ostatnia chwila na otrzymanie grantu na realizację projektów społecznych

Ta informacje została zamieszczona w portalu powyżej 9 lat temu.
Dane w niej opisane i stan prawny, na który się powołuje, mogły się zdezaktualizować.
3 września 2014

Dotyczy firmy: Provident Polska,

To już ostatnia chwila na otrzymanie grantu na realizację projektu społecznego w programie „Wokół Nas” firmy Provident. Osoby starające się o wsparcie finansowe do 2000 zł mogą wysyłać zgłoszenia do 5 września za pośrednictwem aplikacji, znajdującej się na fanpage’u o nazwie Tak!Pomagam. Zgłaszający większe projekty, o wartości do 5000 zł, mają czas do 12 września.

Program Wokół Nas jest skierowany do społeczności lokalnych, szczególnie z małych ośrodków, które pragną samodzielnie realizować projekty zwiększające bezpieczeństwo oraz komfort życia w swoim otoczeniu. Najnowsza edycja programu jest skoncentrowana na inicjatywach wspierających rodziny. Spośród nadesłanych zgłoszeń Provident wybierze 62 projekty, które otrzymają dofinansowanie.

W tegorocznej edycji Provident umożliwia zgłaszanie projektów poprzez profil na Facebooku (www.facebook.pl/takpomagam). Termin ich nadsyłania upływa 5 września 2014 r. 10 dni później niezależna komisja wybierze 40 spośród zgłoszonych pomysłów, na które Internauci będą mogli głosować za pośrednictwem platformy społecznościowej. 30 najwyżej ocenionych projektów zostanie nagrodzonych: pierwsze 10 miejsc otrzyma grant w wysokości 2000zł, pozostałe otrzymają po 1000zł. W poprzedniej edycji na facebooku zgłoszono 66 projektów, z czego 26 otrzymało wsparcie finansowe. Wyboru dokonało 3173 internautów.

Aby zgłosić większe inicjatywy, o wartości do 5000 zł należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.csr-provident.pl, a następnie przesłać go na adres wokolnas@provident.pl. Termin nadsyłania projektów upływa 12 września.

Więcej informacji o programie, podsumowanie dotychczasowych edycji oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.csr-provident.pl

Źródło: Materiały prasowe