Oglądaj transmisję z ogłoszenia #Raport2020

14 kwietnia 2021

W czwartek 15 kwietnia o godz. 12 odbędzie premiera Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” – największego w Polsce przeglądu CSR i zrównoważonego rozwoju. Jaki jest stan odpowiedzialnego biznesu w roku pandemii? O tym opowiemy już jutro! Zachęcamy do śledzenia transmisji i dołączenia do dyskusji pod hasztagiem #Raport2020.

Kluczowym momentem przebiegu wydarzenia będzie ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”. W programie spotkania zaplanowano również:

  • ogłoszenie wyników konkursu dla dziennikarzy i ekspertów – Pióro odpowiedzialności (11. edycja),
  • prezentację głównych wniosków z badania na temat postrzegania CSR przez prezesów i prezeski firm w Polsce,
  • dyskusję na temat zrównoważonego śladu cyfrowego.

Zachęcamy do śledzenia transmisji i komentowania wydarzenia pod hasztagiem #Raport2020.

– Już po raz dziewiętnasty będziemy dzielili się z Państwem analizą tego, co wydarzyło się w poprzednim roku. Nie zabraknie też wielu inspiracji z badań, które prowadzimy w FOB i projektów, które realizujemy z naszymi partnerami. 15 kwietnia w samo południe czekamy na spotkanie z Państwem. Zapraszamy serdecznie – mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to najważniejsza cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wydawana od 2002 roku. Raport jest przeglądem aktywności firm, które zgłosiły swoje działania w zakresie CSR, oraz podsumowuje najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce. W części wprowadzającej znajdują się artykuły i komentarze ekspertów/ekspertek. Stałym elementem publikacji jest także przegląd wybranych artykułów prasowych oraz kalendarium wydarzeń związanych z CSR. Poprzednie edycje dostępne są tutaj >>

Wszystkie praktyki z kolejnych edycji raportu publikowane są w wyszukiwarce dobrych praktyk >>