Od 1 września na stacjach PKN ORLEN będzie można korzystać z Karty Dużej Rodziny

Ta informacje została zamieszczona w portalu powyżej 8 lat temu.
Dane w niej opisane i stan prawny, na który się powołuje, mogły się zdezaktualizować.
14 sierpnia 2015

Dotyczy firmy: Orlen,

PKN ORLEN, jako największa polska firma z branży paliwowo-energetycznej aktywnie angażuje się w działania o wymiarze społecznym. Dlatego Koncern przystąpił do programu Karta Dużej Rodziny, który umożliwia korzystanie z rabatów przy zakupie towarów i usług jak również ułatwień w obsłudze instytucjonalnej rodzinom wielodzietnym. W efekcie od 1 września rodziny 3+ będą mogły realizować zadeklarowane rabaty na stacjach paliw ORLEN.

Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli skorzystać ze zniżek na blisko 1500 obiektach pod marką ORLEN w całej Polsce. Benefity będą obowiązywały od 1 września br. do końca sierpnia 2016 r. i obejmą rabat na zakup paliw (5 gr w przypadku paliw standardowych i 10 gr dla VERVY) oraz 20-procentową zniżkę przy zakupie produktów z oferty Stop Cafe oraz usługi myjni.

W PKN ORLEN zawsze staramy się umiejętnie łączyć działania biznesowe z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zaoferowanie konkretnych, znaczących rabatów rodzinom 3+, w ramach Programu Karta Dużej Rodziny ma dla nas przede wszystkim wymiar praktycznego zastosowania w biznesie jednej z naszych wartości jaką są „LUDZIE”, w tym przypadku klienci naszych stacji paliw – podkreślił Marek Balawejder, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej w PKN ORLEN.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. Przysługuje ona niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Spersonalizowana Karta wydawana jest bezpłatnie każdemu członkowi rodziny wielodzietnej.