Opakowania w modelu GOZ

31 maja 2021

O nowym podejściu do opakowań w modelu gospodarki obiegu zamkniętego porozmawiają 16 czerwca przedstawiciele firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Agata Miryn-Sienkiewicz, ekspertka ds. gospodarki obiegu zamkniętego, przeprowadzi warsztaty dotyczące tego zagadnienia.

Na spotkaniu partnerzy strategiczni Forum Odpowiedzialnego Biznesu przyjrzą się w szczególności tematowi opakowań – poznają proponowane 4 strategie cyrkularnego podejścia do opakowań oraz inspirujące rozwiązania z Polski i ze świata.

Spotkanie wyłącznie dla partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

***

Program Partnerstwa to inicjatywa polegająca na kompleksowej współpracy FOB z firmami – liderami odpowiedzialnego biznesu, które poprzez swoje zaangażowanie i działania przyczyniają się do szerzenia idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce.

Firmy przyłączając się do programu stają się częścią społeczności, ruchu promującego odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Przyjmując firmę do grona Partnerów, Forum opiera się na pozytywnych przykładach praktyk biznesowych, bierze pod uwagę chęć i gotowość firmy do wprowadzania zasad odpowiedzialnego biznesu w jej codziennym działaniu oraz do rozwoju tego tematu w Polsce.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przyłączeniem do Programu Partnerstwa FOB, więcej informacji można znaleźć tutaj >>