O aktywizmie korporacyjnym na antenie TOK FM

12 kwietnia 2021

Najnowsza analiza Forum Odpowiedzialnego Biznesu była punktem wyjścia do rozmowy o aktywizmie korporacyjnym na antenie Radia TOK FM. Gościniami audycji “Twój problem – moja sprawa”, prowadzonej przez Annę Gmiterek-Zabłocką, były Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna FOB, oraz Dominika Bettman, prezeska Siemens Polska, przewodnicząca Rady Odpowiedzialnego Przywództwa.

Czy firmy mogą zajmować się prawami człowieka albo kwestią kryzysu klimatycznego? Na czym polega łączenie biznesu z aktywizmem? Kiedy i jak firmy zabierają głos w tzw. tematach “trudnych”, budzących niekiedy kontrowersje w społeczeństwie? I co czas pandemii mówi nam o dotychczasowych modelach biznesowych?

O tym Marzena Strzelczak i Dominika Bettman opowiedziały 10 kwietnia br. w audycji “Twój problem – moja sprawa”. Zapis dostępny jest na stronie Radia TOK FM >>

Analizę tematyczną “Przygotuj się, nawet jeśli (jeszcze) nie wiesz na co. Co biznes ma wspólnego z aktywizmem” znaleźć można w bazie wiedzy naszego portalu >>

Zachęcamy do wysłuchania audycji oraz do sięgania po publikację pomyślaną także jako przewodnik po kluczowych obecnie kwestiach związanych z aktywizmem korporacyjnym i komunikacją CSR.

Źródło: tokfm.pl