Nowy rok w Forum Odpowiedzialnego Biznesu

3 stycznia 2018

Nowy rok to intensywny czas dla Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To nie tylko planowanie nowych działań i podsumowanie ubiegłorocznych, ale przede wszystkim finalizowanie naboru do dwóch kluczowych projektów FOB – raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki” i Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Wciąż przyjmowane są także zgłoszenia organizacji, które są zainteresowane zaprezentowaniem swoich działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu na 7. Targach CSR.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu

Studenci zainteresowani tematem CSR (ang. Corporate Social Responsibility – społeczna odpowiedzialność biznesu) i chcący rozwijać się w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu mogą aplikować do 14. edycji programu. Rekrutacja odbywa się przez formularz dostępny na stronie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu i trwa do 9 stycznia.

Program kierowany jest do studentów, spośród których wyłaniani są Ambasadorzy i Ambasadorki CSR.  

Czytaj więcej…

Raport „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2017

W kwietniu ukaże się 16. edycja Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” – dorocznej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Jej przygotowanie poprzedza etap naboru działań z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju, realizowanych w 2017 roku. Firmy mogą zgłaszać swoje praktyki do 10 stycznia 2018 roku. Prezentacja raportu odbędzie się 12 kwietnia 2018 rok podczas 7. Targów CSR – największego w Polsce wydarzenia poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi.

Firmy mogą zgłaszać działania z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju do 10 stycznia. poprzez formularz dostępny na stronie raport2017.odpowiedzialnybiznes.pl. Rejestracja jest bezpłatna.

Targi CSR

Organizacje i firmy zainteresowane zaprezentowane swoich działań z zakresu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) wciąż mogą zgłaszać swój udział w 7. edycji Targów CSR, które odbędą się 12 kwietnia 2018 na PGE Narodowym w Warszawie. Szczegóły dotyczące warunkó uczestnictwa i korzyści płynących z wystawiania się na Targach są dostępne TUTAJ.

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.

źródło: informacje własne