Nowoczesna strefa coworkingowa w bibliotece UŁ dzięki firmie Rossmann

16 lutego 2021

Dotyczy firmy: Rossmann,

W styczniu w bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Matejki 32/38 w Łodzi została otwarta nowoczesna strefa coworkingowa. Dzięki firmie Rossmann udało się zaaranżować prawie 200 metrów przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni, przeznaczonej do wspólnej nauki i pracy, spotkań ze znajomymi i relaksu.

W styczniu 2020 roku Rossmann podpisał z Uniwersytetem Łódzkim umowę o partnerskiej współpracy dotyczącej działalności dydaktycznej i naukowo-badawczej.

– Rossmann współpracował z Uniwersytetem Łódzkim od lat w ramach Programu Stażowego Młodzi w Łodzi. W związku z dobrymi doświadczeniami obu stron na początku ubiegłego roku podpisaliśmy umowę o współpracy z Uniwersytetem. Uznaliśmy, że połącznie sił jednej z najlepszych Uczelni w Polsce z jedną z najlepszych firm musi przynieść korzyści dla obu stron – podkreśla Marek Maruszak, Prezes Zarządu Rossmanna.

W ramach tej umowy Rossmann zobowiązał się w lipcu tego samego roku do sfinansowania projektu i aranżacji strefy użytkowej na terenie Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego.

źródło: mat. pras.