„Najlepiej robić swoje” z ING

2 kwietnia 2020

Dotyczy firmy: ING Bank Śląski,

ING kontynuuje wspieranie twórców z Patronite.pl Bank dopłaci aż 25% do wpłat patronów realizowanych przez „Płać z ING”.

– Naszą misją od lat jest inspirowanie ludzi do rozwoju i realizacji wyznaczonych celów. Nie inaczej było w kampanii „Najlepiej robić swoje”, gdzie połączyliśmy siły z serwisem Patronite.pl aby prowadzić młodych ludzi z pasją do sukcesu. Jesteśmy pod wrażeniem ich rozwoju. Dla nas to najlepszy dowód, że pasje to rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Dlatego nadal będziemy ich wspierać – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski kontynuuje wsparcie twórców i przedłuża promocję „Płać z ING”. Każdy z twórców, który zostanie wsparty przez patrona poprzez „Płać z ING” otrzyma od banku dodatkowe 25% wpłaconej kwoty (nie więcej niż 100 zł jednorazowo).

ING Bank Śląski i Patronite.pl ponad rok temu połączyła wspólna idea i przekonanie, że warto robić swoje i kibicować tym , którzy mają pasje. Społeczność Patronite.pl pokazała, że pasje to rzeczy, na których nie warto oszczędzać, dlatego w tym roku partnerzy postanowili przypomnieć wspólną akcję, zbierając jej wszystkie wątki w ramach specjalnej podstrony. Wspomnienia weteranów i laureatów dostępne są tutaj >>

Źródło: mat. pras.