Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” z honorowym patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy

28 września 2015

Czas realizacji przez nas dość dużej inicjatywy, jaką jest wybór i nagrodzenie „Ludzi, którzy zmieniają biznes” przypadł na okres wyborów prezydenckich. Nagrody od samego początku mogły poszczycić się patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, którym objął je Prezydent Bronisław Komorowski. Jednak po zmianie na stanowisku głowy państwa postanowiliśmy się upewnić, że nasze działania nadal mają wsparcie w postaci najważniejszej osoby w państwie.

Miło nam zakomunikować, że Nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes” otrzymały imienny patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudy.

Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” to pierwsze wyróżnienie w Polsce w pełni dedykowane osobom zaangażowanym na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu. Dotyczy zarówno przedstawicieli firm, jak i otoczenia biznesu. Nagroda została ustanowiona w 2015 roku, czyli roku jubileuszu 15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce. Inicjatorem jej powołania jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W pierwszej edycji Nagrody łączna liczba kandydatów i kandydatek ubiegających się o tytuł „Człowieka, który zmienia biznes 2014 roku” wyniosła 60 osób.

Obecnie trwa głosowanie internautów w ramach kategorii „Człowiek, który zmienia biznes według widzów TVP INFO”.

Nagrodę „Ludzie, którzy zmieniają biznes” wspierają:

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Patronat Honorowy: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, pan Andrzej Duda

Patroni: Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych, Sieć SPLOT

Partner medialny: TVP INFO

Regionalny patron medialny: TVP Kielce

Patroni medialni: PAP Biznes, Personel i Zarządzanie, Odpowiedzialny biznes – Kompendium CSR, CR Navigator, CSR. Biznes Społeczeństwo Środowisko, csr.forbes.pl, GazetaPraca.pl, ngo.pl