Na zakupy do Carrefour z „Kartą Dużej Rodziny”

1 grudnia 2014

Dotyczy firmy: Carrefour Polska,

W dniu 1 grudnia 2014r. ruszył w Carrefour ogólnopolski projekt wspierający rodziny wielodzietne „Karta Dużej Rodziny”, realizowany wspólnie z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej. Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, będzie mogła skorzystać w ramach Karty z rabatu aż do 10% na całe swoje zakupy w ponad 80-ciu największych sklepach Carrefour w Polsce.

Wielkość zniżki zależy od kwoty dokonanych zakupów. Przy zakupach od 50 do 99,99 złotych, rodziny wielodzietne otrzymają e-kupon o wartości 5 zł na kolejne zakupy, przy zakupach od 100 do 149,99 złotych – e-kupon o wartości 10zł, przy zakupach o wartości od 150 złotych do 199,99 złotych – e-kupon o wartości 15 zł, a przy zakupach powyżej 500zł – e-kupon o wartości 50 zł i jest to najwyższa wartość kuponu, którą można otrzymać podczas jednorazowych zakupów.

W sklepach Carrefour Karta Dużej Rodziny akceptowana jest tylko w specjalnie oznaczonych kasach: „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. Rabat naliczany jest w postaci e-Kuponu, drukowanego przy kasie, po zakończeniu transakcji i przy minimalnej kwocie zakupów równej co najmniej 50 zł. E-Kupon ważny jest przez 60 dni od daty jego wydania i można zrealizować go podczas kolejnych zakupów, tylko w sklepie sieci Carrefour, który uczestniczy w Programie Karty Dużej Rodziny.

Produktami wyłączonymi z programu Karta Dużej Rodziny w Carrefour są: paliwa, alkohole (z wyjątkiem piwa), papierosy, doładowania telefoniczne pre-paid oraz płatności rachunków (Moje Rachunki).

– Carrefour Polska realizuje strategię biznesu odpowiedzialnego społecznie poprzez równoległe działania na trzech płaszczyznach: gospodarczej, środowiskowej i społecznej. Mamy nadzieję, że nasza oferta, skierowana do posiadaczy Karty Dużej Rodziny spotka się z zainteresowaniem rodzin wielodzietnych, tym samym potwierdzając zaangażowanie Carrefour we wspieranie odpowiedzialnej polityki prorodzinnej – powiedział Guillaume de Colonges, Prezes Carrefour Polska, podczas wspólnego podpisywania umowy dotyczącej realizacji programu wraz z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, Ministrem Pracy i Polityki Społecznej.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą robić taniej zakupy we wszystkich hipermarketach oraz dużych supermarketach Carrefour* w Polsce, począwszy od dnia 1 grudnia 2014r.

* Lista oraz adresy placówek Carrefour, w których można skorzystać ze zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny dostępna jest na stronie: www.carrefour.pl