Milion masek dla Chin

29 stycznia 2020

Dotyczy firmy: LPP,

W związku z pogarszającą się sytuacją w Chinach oraz rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem, firma LPP podjęła decyzję o wsparciu regionów dotkniętych epidemią.

Docierają do nas alarmujące doniesienia, że przedmiotem pierwszej potrzeby są obecnie maseczki wykupywane masowo przez mieszkańców. Dlatego podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu akcji polegającej na dostarczeniu do Chin miliona ochronnych masek – potwierdza Marek Piechocki, prezes zarządu LPP. – Obecnie intensywnie poszukujemy producentów lub hurtowników, którzy mają możliwość dostarczenia nam brakujących masek. Liczy się każda sztuka – dodaje.

Wszystkie firmy posiadające zapasy masek ochronnych i gotowe wesprzeć akcję, LPP prosi o pilny kontakt pod numerem telefonu (58) 769 69 01 lub o wysłanie wiadomości na adres lpp@lppsa.com z dopiskiem „Maski dla Chin”. Gdańska firma pokryje wszelkie koszty związane z zebraniem masek oraz ich dalszą dystrybucją.

– Liczymy, że na nasz apel odpowie wielu dostawców. Zebranie miliona masek w obecnych warunkach okazuje się wyzwaniem, ale jesteśmy przekonani, że wspólnie z innymi firmami będziemy w stanie już za chwilę wysłać pierwszy transport masek ochronnych, który trafi do najbardziej potrzebujących regionów – dodaje Marek Piechocki.

Źródło: inf. pras.