LOTOS Mecenasem Głównym Teatru Muzycznego w Gdyni

19 lutego 2021

Dotyczy firmy: Grupa LOTOS,

Gdański koncern drugi rok z rzędu został Mecenasem Głównym Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. To najwyższe rangą partnerstwo z tą placówką. Umowę obowiązującą przez cały 2021 rok podpisano w połowie lutego.

Zgodnie z umową tytuł Mecenasa Głównego Teatru Muzycznego w Gdyni przyznano Grupie LOTOS na wyłączność. W kontrakcie zapisano również emisję materiałów reklamowych na ekranach LED znajdujących się we foyer teatru oraz ekspozycję nośników reklamowych na terenie budynku. Ponadto logo koncernu pojawi się na wszystkich materiałach promujących spektakle i ulotkach informacyjnych, takich jak książeczki repertuarowe oraz bilety wydawane w kasie. Dodatkowym świadczeniem, wynikającym z umowy, jest ekspozycja złotych tabliczek LOTOSU przy każdym wejściu na widownię.

– Wsparcie lokalnych instytucji sztuki i kultury to nieodłączny element działań sponsoringowych Grupy LOTOS. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i wiemy jak ważne, szczególnie w czasie pandemii, jest nasze zaangażowanie w polską kulturę. To już drugi rok współpracy LOTOSU z Teatrem Muzycznym w Gdyni. Czekamy na kolejne premiery i trzymamy kciuki za to, żeby widzowie mogli w coraz szerszym gronie podziwiać spektakle tego największego teatru muzycznego w kraju – mówi Kinga Fedorowska, dyrektor ds. marketingu Grupy LOTOS.

źródło: mat. pras.