Korzyści komunikacyjno-promocyjne dla Wystawców 8. Targów CSR

7 lutego 2020

Dotyczy firmy: Siemens,

Trwa rejestracja wystawców 8. Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia CSR poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi. Udział w wydarzeniu to również szereg możliwości komunikacyjno-promocyjnych dla firm, organizacji i instytucji z własnymi stoiskami wystawowymi. Targi odbędą się 29 października 2020 r. (nowy termin) w Centrum EXPO XXI w Warszawie (wstęp wolny).

Forum Odpowiedzialnego Biznesu organizuje Targi CSR po raz ósmy. To przestrzeń do prezentacji inicjatyw, produktów oraz usług, dobrych praktyk CSR, innowacji. Organizatorzy przewidzieli również szereg możliwości komunikacyjno-promocyjnych dla wystawców. Dotyczą one publikacji materiałów wystawcy na stronie odpowiedzialnybiznes.pl (podzakładka na stronie wydarzenia) i w mediach społecznościowych Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Dodatkowa ekspozycja w dodatku tematycznym, przygotowywanym we współpracy z dziennikiem “Rzeczpospolita” oraz szeroko dystrybuowanym folderze targowym. Informacje o działaniach wystawców 8. Targów CSR będą również motywem przewodnim kampanii informacyjnej “5 lat Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce”, komunikatów prasowych, mailingów czy materiałów wideo.

Zapoznaj się z prezentacją korzyści komunikacyjno-promocyjnych dla Wystawców 8. Targów CSR

Targi CSR

Główną część wydarzenia stanowi przestrzeń wystawowa, w której firmy, organizacje, uczelnie, miasta, instytucje prezentują swoją działalność z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. W poprzedniej edycji wzięło udział blisko 80 wystawców z całej Polski. Szeroka różnorodność działań i możliwości współpracy przyciągnęła około 2500 zwiedzających. 

Targom CSR jak co edycję towarzyszy część konferencyjna, umożliwiająca zapoznanie się z aktualnymi trendami w odpowiedzialnym biznesie, przedstawienie wyzwań czy budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu. W 2020 roku część konferencyjna zostanie poświęcona środowisku naturalnemu. 

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie. 

Więcej informacji o wydarzeniu:

Strona internetowa:  https://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr

Lista wystawców: https://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/

Kampania #5latSDGs: https://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/5latsdgs/

Informacje o 8. Targach CSR na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1275927272614450/

Hashtag wydarzenia: #TargiCSR

Dojazd na wydarzenie: https://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/dojazd/

Organizacje i media wspierające wydarzenie (potwierdzeni)

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Partner: Siemens

Patron honorowy: Prezydent m.st. Warszawy

Partner medialny: Rzeczpospolita

Patroni: Business Centre Club, Federacja Konsumentów, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Przedsiębiorstwo Fair Play

Patroni medialni: Polityka, IMM, Odpowiedzialny biznes – Kompendium CSR,  Teraz Środowisko, ngo.pl, kampaniespoleczne.pl, PRoto.pl