Konkurs Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS

9 czerwca 2016

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2016 roku.

Do konkursu mogą zgłaszać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego, które w ramach swojej działalności wspierają rozwój lokalny, dbają o środowisko naturalne, a także najwyższą jakość produktów, usług oraz procesów zarządzania.

Celem konkursu jest prezentacja dobrych praktyk CSR, realizowanych w przedsiębiorstwach z regionu Warmii i Mazur.

W każdej z trzech kategorii – mikro, małe i średnie – kapituła konkursu przyzna tytuł Przedsiębiorcy Odpowiedzialnego Społecznie, laureaci otrzymają też statuetkę WaMaBOSS. Rozstrzygnięcie i uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce w listopadzie 2016 roku.

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS jest elementem działań województwa warmińsko-mazurskiego na rzecz upowszechniania idei społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców z regionu oraz inicjowania współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Dobre praktyki CSR, które promuje konkurs, przekładają się na wzmocnienie rozwoju lokalnego, poprawę środowiska naturalnego oraz tworzenie lepszych miejsc pracy.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie o braku zaległości podatkowych i ZUS.

Więcej informacji na stronach organizatora.