Kampania 17 celów: mobilizacja

14 grudnia 2020

Razem z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii oraz partnerami Kampanii 17 Celów, CSR Consulting zaprasza na konferencję „17 trendów. 17 Celów. Biznes na rzecz Agendy 2030”. Podczas tego dorocznego wydarzenia podsumowane zostaną działania rządu i biznesu na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce w minionym roku, ogłoszone plany na rok kolejny, a przede wszystkim zostaną zaprezentowane jakie trendy będą obowiązywać w przyszłym roku. Trendy przedstawi  Natalia Hatalska – jedna z najbardziej wpływowych ekspertek zajmujących się analizą, poszukiwaniem i prognozowaniem nowych trendów. Konferencja odbędzie się online w środę 27 stycznia 2021 r. Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest patronem merytorycznym kampanii 17 celów.

Podczas konferencji podsumowana zostanie Kampania 17 Celów: Mobilizacja, której Ministerstwo jest Patronem Honorowym. Zaprezentowane przez Natalie Hatalską, będą trendy na przyszły rok w zakresie zrównoważonego rozwoju eksperci oraz firmy będą dyskutować o bieżącej sytuacji oraz wszyscy poznają dobre praktyki przedsiębiorstw w Polsce. Ponadto będzie można zastanowić się w jakich obszarach biznes powinien najpilniej podjąć działania w 2021 roku.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Jest ona otwarta dla przedstawicieli firm, organizacji pozarządowych i instytucji naukowych zainteresowanych realizacją Agendy 2030 w Polsce.

Rejestracja na wydarzenie>>

źródło: CSR Consulting