Grupa LOTOS S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. CSR

26 lutego 2013

Dotyczy firmy: Grupa LOTOS,

Grupa Lotos poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. CSR. Miejscem pracy będzie Gdańsk (Nr ref.: 11/GL/13).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,preferowane kierunki społeczne lub ekonomiczne,
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów społecznych wg metodologii GRI i materiałów w obszarze CSR,
  • doświadczenie we współpracy z organizacjami promującymi CSR,
  • doświadczenie w prowadzeniu procesu przygotowującego firmy do  udziału w rankingach CSR,
  • znajomość standardów i zagadnień z obszaru CSR (m.in. Global Reporting Initiative, Global Compact, ISO 26000, standardy z serii AA1000, Respect Index, SRI),
  • umiejętności organizacyjne w zakresie przygotowywania i prowadzenia dialogu z interesariuszami oraz  wydarzeń CSR,dobra  znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność i wysokie umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie

Zadania:

  • monitorowanie realizacji strategii CSR,
  • udział w przygotowaniu treści do zintegrowanego raportu rocznego,
  • inicjowanie i udział w zewnętrznych ocenach działań CSR realizowanych przez Grupę LOTOS S.A.
  • udział w wydarzeniach promujących CSR,
  • promowanie działań CSR realizowanych przez Grupę LOTOS S.A. wśród pracowników i w środowisku lokalnym,
  • analiza otrzymywanych ofert CSR i przygotowywanie rekomendacji,
  • przygotowywanie i aktualizacja treści  CSR na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne organizacji,
  • zarządzanie dedykowaną  skrzynką mailową.

Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą mogą aplikować tutaj lub odwiedzając stronę internetową kariera.lotos.pl – zakładka Oferty pracy.

Źródło: Materiały prasowe