Graj z WOŚP i leć wysoko balonem RWE

8 stycznia 2016

Dotyczy firmy: RWE,

10 stycznia 2016 roku, RWE Polska weźmie udział w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji RWE zaplanowało wydarzenia, które mają wspomóc Orkiestrę i zapewnić jej uczestnikom dobrą zabawę.

„Nasze uczestnictwo w WOŚP staje się już tradycją. Jesteśmy dumni, że RWE Polska po raz kolejny dołoży swoją cegiełkę do tej szczytnej idei. Liczymy, że w tym roku uda nam się zebrać jeszcze więcej środków niż rok temu na potrzeby dzieci i seniorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspierania  Orkiestry w Strefie Dobrej Energii RWE na Placu Defilad” – powiedział Janusz Moroz, Członek Zarządu RWE Polska.

W strefie Dobrej Energii RWE wzniesiesz się wysoko

Podczas Finału najbliższej edycji WOŚP w Strefie Dobrej Energii RWE na Placu Defilad w Warszawie wszyscy chętni będą mogli wznieść się, nawet do połowy wysokości Pałacu Kultury i Nauki, specjalnie uszytym na tę okazję balonem RWE! Balon jest symbolem tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a RWE dodaje Dobrej Energii zgodnie z hasłem „Mierzymy wysoko! Lecimy Pomagać!”

Licytuj i leć wysoko… z Mistrzem baloniarstwa

Dodatkowo, w dniu 24. Finału WOŚP na serwisie aukcyjnym www.aukcje.wosp.org.pl licytowany jest przelot widokowy balonem „RWE Dobra Energia” w towarzystwie kilkunastokrotnego Mistrza Polski w baloniarstwie, Witolda Filusa. Zabierze on osobę, która wylicytuje lot, w podniebną podróż balonem, ze wspaniałymi widokami. Wysoki na 24 metry profesjonalny balon „RWE Dobra Energia” może wzbić się na wysokość 4 tys. metrów a nawet wyżej.

Witold Filus jest Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Sportów Powietrznych, wieloletnim pilotem linii lotniczych oraz instruktorem balonowym, szybowcowym i samolotowym. Ma także na koncie pierwszy zimowy przelot balonem nad Tatrami.

Pomóż WOŚP przez RWELab na Facebooku

RWE Polska będzie wspierać WOŚP również w Internecie. Za każde zdjęcie z serduszkiem RWE, które rozdawane będą w Strefie Dobrej Energii RWE na Placu Defilad, umieszczone pod postem dotyczącym wydarzenia na profilu RWE Lab na Facebooku, RWE przekaże 1 zł na konto Orkiestry. Zdjęcia będzie można publikować na profilu https://www.facebook.com/RWELab 10 stycznia, bo właśnie wtedy rozpocznie się akcja rozdawania kilkunastu tysięcy serduszek na Placu Defilad.

Ładuj telefon Dobrą Energią RWE i pomagaj WOŚP

Poza środkami uzyskanymi z licytacji lotu balonem „RWE Dobra Energia”, dodatkowe fundusze na pomoc dla beneficjentów najbliższej edycji WOŚP, zostaną pozyskane za pośrednictwem energetycznych ławeczek RWE. Za każde doładowanie telefonu z ich wykorzystaniem, RWE Polska przekaże 1 zł na WOŚP. Doładowania będą możliwe na ławeczkach RWE znajdujących się we wszystkich lokalizacjach w terminie od 1 grudnia 2015 r. do 31 stycznia 2016 roku. Dzięki doładowaniom urządzeń mobilnych w zeszłym roku RWE Polska przekazała na rzecz Orkiestry ponad 20 000 złotych.

24. Finał WOŚP to podsumowanie całorocznej akcji charytatywnej na rzecz Orkiestry w ramach kampanii „Dobra Energia RWE krąży”, a jednocześnie początek długofalowej współpracy RWE z mistrzem baloniarstwa, Witoldem Filusem.