GFKM Leadership Conference 2022: Przywództwo włączające

15 września 2022

Dotyczy firmy: ERGO Hestia, IKEA, LPP,

23 września br. w Olivia Sky Club w Gdańsku odbędzie się V edycja GFKM Leadership Conference. W tym roku tematem przewodnim jest przywództwo włączające. W wydarzeniu wystąpi Miłosz Marchlewicz, menedżer w Forum Odpowiedzialnego Biznesu, który przedstawi dobre praktyki liderek i liderów biznesu w zarządzaniu różnorodnością w Polsce. Konferencja została objęta patronatem Karty Różnorodności.

GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów wielu różnych branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. W poprzednich latach prelegentki i prelegenci skupiali się na tematyce agile i zwinnym liderstwie, zarządzaniu zmianą w organizacji, wyzwaniach dla Biznesu 4.0 oraz różnicach pokoleń wśród osób pracujących.

Tegoroczna, piąta już edycja wydarzenia, będzie dotyczyła przywództwa włączającego – wyzwań, możliwości i szans, jakie niesie ze sobą różnorodność w biznesie, firmie czy zespole. Motywem przewodnim jest inkluzywność i współpraca, czyli praca na rzecz wspólnego osiągania celów, wykorzystania talentów i dbania o dobro każdego i każdej z nas. GFKM Leadership Conference 2022 „Przywództwo włączające” ma na celu przekazanie wiedzy oraz doświadczenia od i dla praktyczek i praktyków biznesu. To przestrzeń, w której nastąpi wymiana zdań i doświadczeń, a także zawiązanie relacji.

W tym roku wśród gości specjalnych są przedstawiciele takich organizacji, jak: Diversity Hub, Ergo Hestia, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Future Collars, IKEA, LPP, Marshall E-Learning Consultancy czy Mental Health Center.

Osoby uczestniczące to w większości przedstawiciele kadry managerskiej i przedsiębiorcy, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnieć nauki i biznesu, a także wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako przywódcy i przywódczynie.

Partnerami konferencji są Olivia Centre, Fundacja Inicjowania Rozwoju Up Foundation, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz Divercity+. Wydarzenie uzyskało również patronat honorowy Prezydent Miasta Gdańska.

Więcej informacji na stronie.

Źródło: inf. pras.