GAZ-SYSTEM S.A. partnerem strategicznym III edycji Akademii Energii

14 marca 2014

Dotyczy firmy: GAZ-System,

GAZ-SYSTEM S.A. już po raz trzeci wspiera projekt „Akademia Energii” organizowany przez Fundację 2065 im. Lesława Pagi. Jest to przedsięwzięcie edukacyjne skierowane do studentów i absolwentów, którzy nie ukończyli 26 lat.

„Akademia Energii” to cykl wykładów, warsztatów i debat w których oprócz uczestników, udział biorą czołowi eksperci, naukowcy, politycy i przedstawiciele firm mających największy wpływ na kształt rynku energii w Polsce. Zaproszeni goście będą mogli podzielić się ze słuchaczami swoim bogatym doświadczeniem zawodowym. Celem realizowanego projektu jest zbudowanie instytucji edukacyjnej, oraz szerokiej koalicji z udziałem rożnych instytucji, na rzecz bezpieczeństwa energetycznego i stabilnego rozwoju rynku energii w Polsce.

W „Akademii Energii” udział wezmą młodzi ludzie, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, nabyć nowe umiejętności i rozwijać się zawodowo w branżach związanych z rynkiem energii. Po zakończonym cyklu szkoleniowym, każdy z uczestników odbędzie dwumiesięczny staż w instytucji Partnera.

GAZ-SYSTEM S.A. w tym roku przyjmie na staż czterech słuchaczy Akademii Energii, którzy dzięki niemu zdobędą wiedzę w zakresie rozwoju systemu przesyłowego i rynku gazu oraz będą mogli zastosować w praktyce swoje kompetencje i umiejętności zdobyte w trakcie studiów.

Uroczysta inauguracja „Akademii Energii” odbędzie się 14 marca o godz. 18:00 w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.

Transmisję z Inauguracji będzie można obejrzeć na żywo na kanale GPW Media http://gpwmedia.pl/akademiaenergii/.

„Akademia Energii” jest jednym z projektów realizowanych przez GAZ-SYSTEM S.A. w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Projekt przewiduje również przeprowadzenie wykładów dla studentów przez przedstawicieli Spółki.