Forum Odpowiedzialnego Biznesu na INSUMMIT 2023

3 lipca 2023

W dniach 26–27 września na Stadionie PNG Narodowy w Warszawie odbędzie się INSUMMIT – Festiwal Insightów i Innowacji. To największe tego typu wydarzenie w Europie Centralnej. To platforma spotkań i wymiany wiedzy/doświadczeń związanych z wykorzystywaniem insightów do podejmowania decyzji i tworzenia innowacji. Zeszłoroczna edycja Festiwalu zgromadziła ponad 150 osób występujących na 5 scenach i przyciągnęła ponad 700 uczestników i uczestniczek reprezentujących blisko 300 marek. 

W tegorocznej edycji do udziału w panelu BUSINESS SOCIAL IMPACT (26.09. godz. 11:40) zaproszono Karola Krzyczkowskiego, starszego menedżera projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W trakcie tej sesji zaproszeni goście przyjrzą się obszarowi SOCIAL („S” w ESG) w polskim wydaniu, jego roli w organizacjach i biznesowym ekosystemie. Zobaczą na jakim etapie w tym obszarze jest polski biznes, czy jest gotowy na wymagające regulacje i czy jest wystarczająco czuły na aktualne wyzwania i potrzeby społeczne. Zaprezentują dane, case studies firm z różnych branż, porozmawiamy z praktykami i ekspertami w temacie. Skupią się na wyzwaniach, jakimi są budowanie szacunku i otwartości społecznej, tworzenie zaangażowanych i inkluzywnych miejsc, a także strategiach i wdrożeniach firm, które podejmują ważne problemy.

Wydarzenie ma ponad dwudziestoletnią tradycję, a w latach 2000–2021 funkcjonowało pod marką Kongres Badaczy. Organizatorami INSUMMIT są Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku.

Więcej informacji: insummit.pl/