Finansowa Marka Roku 2016 dla Provident Polska

10 czerwca 2016

Dotyczy firmy: Provident Polska,

Provident, największa firma pożyczkowa w Polsce, po raz drugi otrzymała tytuł Finansowa Marka Roku. Jury konkursu doceniło firmę za konsekwentne budowanie pozytywnego wizerunku całej branży pożyczkowej.

Po raz siódmy „Gazeta Finansowa” nagrodziła marki, których działania miały szczególny i pozytywny wpływ na rynek finansowy. Redakcja wyróżniła Providenta za postawę i realizowane projekty, którymi zachęca inne firmy pożyczkowe do wdrażania dobrych praktyk na rynku.

Provident od blisko 20 lat jest liderem na polskim rynku pozabankowym. Jednym z filarów naszej działalności jest odpowiedzialne pożyczanie, opierające się na partnerskim relacjach z klientami, pracownikami oraz współpracującymi firmami – mówi Roman Jamiołkowski, rzecznik prasowy Provident Polska. – Przyznanie Providentowi po raz drugi tytułu Finansowej Marki Roku jest potwierdzeniem słuszności naszego podejścia – dodaje.

Nagroda jest kolejnym wyróżnieniem, jakie Provident Polska otrzymał w tym roku. W marcu firma została uhonorowana nagrodą Etyczna Firma, przyznawaną przez dziennik Puls Biznes, w maju została wyróżniona Złotym Listkiem CSR POLITYKI oraz zajęła drugie miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2016 w kategorii „Bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy”.

Celem konkursu „Finansowa Marka Roku” jest wyróżnienie firm oferujących najwyższej jakości produkty finansowe. Laureaci mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami wizerunkowymi w Polsce i na świecie. Są to marki uznane w branży i wśród klientów, kojarzące się z niezawodnością, rzetelnością i lojalnością.