Ebook „Logiczne Less waste. Jak optymalizować system gospodarowania odpadami w firmie?”

8 listopada 2023

Dotyczy firmy: Stena Recycling,

Stena Recycling opracowała ebooka “Logiczne less waste. Jak optymalizować system gospodarowania odpadami w firmie?”, w którym przedstawia ideę less waste w kontekście branży produkcyjnej oraz pokazuje wymierne korzyści płynące z jej realizacji.

Ebook przygotowany przez firmę Stena Recycling to dawka wiedzy na temat gospodarowania odpadami. Publikacja składa się z praktycznych porad, case study i materiałów informacyjnych.

Less waste w produkcji to główny obszar tematyczny ebooka Steny. Materiał pozwala zrozumieć, jak wdrażać daną koncepcję w życie oraz wskazuje na liczne korzyści płynące z implementacji podobnych rozwiązań. Czytelnik ma możliwość, by dowiedzieć się więcej na temat zarządzania systemem gospodarowania odpadami w zakładach, z uwzględnieniem elementów składowych i współwystępujących wyzwań.

Publikację wzbogacają praktyczne porady ułatwiające optymalizację systemu gospodarowania odpadami. Są poszerzone o case study, stanowiące opis rozwiązań optymalizacyjnych obecnych na rynku. Obejmują swoim zakresem nie tylko ich funkcjonowanie, ale też etap wdrożenia

Ebook dostępny na stronie.

Źródło: inf. pras.