Domowa edukacja z ABC-Czepczyński

20 kwietnia 2020

Dotyczy firmy: ABC Czepczyński,

Firma ABC-Czepczyński, w ramach Czepczyński Family Foundation, wyszła naprzeciw aktualnym oczekiwaniom i postanowiła wspierać rodziców w tym trudnym dla wszystkich czasie. Szczególną uwagę poświęciła rodzicom i opiekunom dzieci w wieku przedszkolnym, dla których przygotowała szereg materiałów i wskazówek dotyczących nauki w domu. 

Przedszkola, w przeciwieństwie do szkół, które zostały dość szybko wdrożone w system nauczania zdalnego, nie zostały objęte tym systemem. Dużo obowiązków spadło więc na barki rodziców, którzy jednocześnie muszą teraz godzić ze sobą pracę, edukację dzieci i troskę o dom. Wielu rodziców z dnia na dzień potrzebowało materiałów i pomocy w realizacji zajęć i wsparcia do rozwoju własnych dzieci.

W tym celu firma ABC-Czepczyński, w ramach Czepczyński Family Foundation, udostępniła na swojej stronie bezpłatne materiały, a w nich m.in. karty pracy do warsztatów, webinary i porady – wszystko to, by w obecnej trudnej sytuacji wesprzeć rodziców przedszkolaków w domowym kształceniu. W mediach społecznościowych publikuje scenariusze warsztatów oraz porady dotyczące domowej edukacji dzieci z deficytami rozwojowymi czy też nagrania rozdziałów książki „ABC Ekonomii…”.

Warsztaty ABC-Ekonomii:

Artykuły dla rodziców i opiekunów:
Materiały dydaktyczne do pobrania: