Czym jest różnorodność i dlaczego warto nią zarządzać?

11 czerwca 2021

Dlaczego zarządzanie różnorodnością można uznać za fundament biznesu? O tym podczas webinaru kierowanego zwłaszcza do studentek i studentów zainteresowanych CSR opowie Patrycja Kamionek, menedżerka projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godz. 10.00. Organizowane jest w ramach cyklu webinarów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Na spotkanie obowiązuje rejestracja.

Zapisz się na spotkanie>>

Na jakie wyzwania społeczne i gospodarcze odpowiedzią jest zarządzanie różnorodnością? Na czym polega budowanie włączającej kultury organizacyjnej? Tym tematom poświęcone będzie najbliższe spotkanie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Webinar odbędzie się 15 czerwca o godz. 10.00. Na uczestniczki i uczestników czeka także gra online dotycząca praktycznych aspektów zarządzania różnorodnością. Na spotkanie obowiązują zapisy>>

Kiedy myślimy o różnorodności w firmie, musimy wziąć pod uwagę nie tylko zróżnicowanie pod względem płci, rasy, wieku, stanu cywilnego, orientacji seksualnej czy poglądów religijnych. Różnorodność to także różne kompetencje, talenty, różne doświadczenia zawodowe, style życia doświadczenie zawodowe, style komunikacji, uczenia się i rozwiązywania konfliktów. Warto z tą wiedzą trafiać już do studentek i studentów, którzy także często pracują w różnych organizacjach – mówi Marzena Strzelczak, prezeska i dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Kolejne, ostatnie już spotkanie w ramach tegorocznej edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu odbędzie się 17 czerwca o godz.16.00. Webinar pod tytułem”Cele Zrównoważonego Rozwoju w strategii i działaniach firmy” poprowadzi Agnieszka Michalik, Ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w BNP Paribas Bank Polska. Zapisz się na spotkanie >>

***

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący od 2004 roku nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi.

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Partnerzy: ERGO Hestia, BNP Paribas Bank Polska

Patroni medialni: dlastudenta.pl, ELSA Poland, Instytut Monitorowania Mediów (IMM), PRoto.pl