CSR@SGH pod patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

25 kwietnia 2022

Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska,

w dniach 25-26 kwietnia finał 7 edycji projektu CSR@SGH organizowany przez Zrzeszenie Studentów Polskich. Tegoroczna edycja programu została objęta patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. 

CSR@SGH to projekt, którego główną misją jest promowanie idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Łączy on przedsiębiorstwa, które aktywnie realizują działania CSR oraz studentów SGH, praktyków i pasjonatów idei CSR. Poprzez organizację warsztatów, wykładów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, propagowana jest strategia społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przyszłych kadr zarządzających. Są także katalizatorem wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy środowiskiem akademickim, a biznesowym. Podczas poprzednich edycji współpracowano z wieloma firmami, które rokrocznie zajmują czołowe miejsca w rankingach najbardziej społecznie odpowiedzialnych przedsiębiorstw.

Finał projektu odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w pasjonujących webinarach oraz skorzystać z poczęstunku i atrakcji przyszykowanych przez team projektowy.

W tym roku prowadzić webinary będą przedstawiciele takich firm jak BNP Paribas Bank Polska, Panattoni, Elementy Wear czy też B-Better. Z webinarów można dowiedzieć się o zrównoważonym rozwoju finansów, jak rozwijać swoją markę odzieżową oraz B-Corp, a także jakie są wyzwania związane z CSR w kontekście branży logistycznej.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji CSR@SGH pod linkiem>>>

Źródło: informacja prasowa