CSR i ESG – od ludzi dla ludzi 2023. Łączymy siły dla zrównoważonej przyszłości

1 września 2023

Już 13 września EXPO Kraków stanie się miejscem inspirujących dyskusji, wymiany wiedzy oraz budowania relacji w ramach kolejnej edycji wydarzenia CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Wydarzenie łączy przedstawicieli biznesu, organizacji non-profit i środowisko IT.

Do tej pory wydarzenie organizowane prze Fundację Pro NGO przyciągnęło uwagę kilkuset uczestników. W programie panele dyskusyjne, sesje case studies i targi branżowe ESG, o których wartość merytoryczną dba 50 ekspertów i ekspertek oraz 40 wystawców. To doskonała okazja do poznania obowiązujących trendów, nawiązania trwałych relacji i wymiany doświadczeń pomiędzy sektorami oraz inicjowania partnerstw, które wspierają rozwiązywanie problemów społecznych, środowiskowych i ekonomicznych.

– Tematyka zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu jest bardzo ważna dla dużych przedsiębiorstw, w tym również dla ENEA S.A. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym obszarem, do uczestnictwa w tegorocznej edycji wydarzenia CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Podczas wydarzenia wspólnie porozmawiamy o wyzwaniach sektora organizacji pozarządowych we współpracy z firmami, poszukamy innowacyjnych rozwiązań by budować międzysektorowe partnerstwa. Na uczestników czekać będą inspirujące debaty, również te z udziałem naszych przedstawicieli, networking oraz możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych. Tym bardziej cieszymy się, że po raz kolejny możemy wspierać Wydarzenie – mówi Natalia Janikowska, Kierownik Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Prelegentka wydarzenia.

Nadal istnieje możliwość aktywnego udziału w wydarzeniu. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą bezpłatnie zarezerwować miejsce na jednej z trzech dostępnych sal konferencyjnych. Alternatywnie, można dołączyć jako gość (bez rejestracji) i w dniu wydarzenia odwiedzić wystawców targów branżowych. Wszystkim uczestnikom będzie udostępniona również strefa networkingu, która zapewni komfort i wygodę prowadzenia dyskusji.

Wydarzenie to także szansa dla organizacji pozarządowych na rozwijanie się oraz budowanie relacji z biznesem. Tworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy to element, który wspiera trzeci sektor i jego profesjonalizację.

– Zapraszamy organizacje pozarządowe do podjęcia wspólnej podróży ku przyszłości, gdzie społeczna odpowiedzialność jest codziennością, a nie wyjątkiem. Podczas CSR i ESG 2023, razem z Kancelarią Legalden, chcemy stworzyć przestrzeń dla waszej inspiracji i innowacji. 'Od Ludzi dla Ludzi’, stwórzmy razem jutro, na które nasze społeczności zasługują – mówi adwokat Jacek Olejarz, założyciel Kancelarii Legalden, Prelegent wydarzenia.

Wydarzeniu stanowi znakomitą szansę dla tych, którzy chcą wpływać na otaczającą rzeczywistość poprzez wspieranie inicjatyw społecznych i aktywną współpracę między sektorami. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne są na stronie wydarzenia: https://csriesg.pl/

Źródło: inf. pras.